Twitter işletme hesapları için yeni tasarıma geçti


25 Nisan 2021 Pazar 12:15
ABONE OL
Twitter işletme hesapları için yeni tasarıma geçti

Popüler sosyal medya ağı Twitter uzun süredir beklenen bir özellik ile karşımıza çıktı. Profesyonel Profiller özelliğini ilk kez kullanıcılara gösteren platform, bu değişiklikle birlikte kar amacı gütmeyen kuruluşların, yayıncıların ve benzeri kuruluşların belli başlı bilgilerini takipçilerine göstermesini kolaylaştıracağını bildirdi.

Yeni özelliğiyle birlikte Twitter, kullanıcıların müşteri desteği için resmi hesaplara daha kolay bir şekilde ulaşmasına yardımcı olacak. Ayrıca harita bilgisi, işletme detayları ve kapsamlı iletişim bilgileri gibi araçlar da yine bu profillerde yer alacak.

Twitter ‘işletme profilleri’ özelliğini test ediyor

Twitter Business ekibi Profesyonel Profiller adlı yeni profil türü için test aşamasına başladığını açıkladı. Platform bu yeniliği şu cümleler ile duyurdu:

“Yeni görünümümüzü beğendiniz mi? Bugün Profesyonel Profiller adlı yeni tasarımın heyecan verici test sürecini başlatıyoruz. Bu profiller işletmelerin, kar amacı gütmeyen kuruluşların, yayıncıların ve içerik üreticilerinin, kısacası iş için Twitter’ı kullanan herkesin işletmeleriyle ilgili belirli bilgileri doğrudan profillerinde görüntülemelerine olanak tanıyacak.”

Twitter’ın Ürün Lideri Kayvon Beykpour da yeni özelliğin yolda olduğunu doğruladı. İşletmelerin yakında Twitter’da profillerini farklı özellikler ile ayırt edilebilir kılacağını söyledi. Baykpour’a göre bu görünüm, iş dünyasının aradığı tüm temel araçları bir arada toplayacak.

Şirket bu özelliği şu anda yalnızca ABD’de kullanıma açtı. Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan işletmeler herkesten önce profesyonel profil tasarımlarını kullanma şansına sahip oldu. Özelliğin diğer ülkelere ne zaman geleceği ise şimdilik belirsizliğini koruyor.
yazarEfrahim Aslan

1998 yılında İzmir'de doğdu. Çeşitli dergilerde karikatür ve yazıları yayımlandı. Teknoloji sitelerinde ise freelancer olarak editörlük yaptı. Şimdi teknoloji editörlüğüne SDN'de devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Twitter işletme hesapları için yeni tasarıma geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter işletme hesapları için yeni tasarıma geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter işletme hesapları için yeni tasarıma geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  2. 2 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  3. 3 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  4. 4 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  5. 5 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  6. 6 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  7. 7 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  8. 8 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  9. 9 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  10. 10 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!