Okunma

Twitter Kendi Rekorunu Kırdı


23 Şubat 2010 Salı 20:56
Twitter Kendi Rekorunu Kırdı

Facebook ve Microsoft’un da dahil olduğu pek çok firma tarafından satın alınmak istenen Twitter, dik durmuş ve kendi kaynakları içerisinde büyüyemeyi vaat etmişti.

 

Görünüşe göre sosyal iletişim servisi, sözünü yerine getirmekle kalmayıp, devleşti. Twitter, günde 50 milyon ve ayda 1.5 milyar mesaj sınırına ulaşarak, 2009’da gerçekleştirdiği günlük 27 milyon mesaj başarısını ikiye katladı. Umarız Twitter, böyle şakımaya daima devam eder.

:: Hangi sosyal iletişim servisini tercih ediyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter Kendi Rekorunu Kırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Kendi Rekorunu Kırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Kendi Rekorunu Kırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "