Twitter kronolojik sıralama geri dönüyor!


18 Eylül 2018 Salı 15:49
Twitter kronolojik sıralama geri dönüyor!

140 karakterlik yolculuğunu 280 karakterle genişleten Twitter, kullanıcıların isteklerine kulak vermeye devam ediyor. Rahatsız edici tweet’ler konusunda ya da yazılmış bir tweet’i düzenleme konusunda henüz bir adım atmamış olsa da, Twitter kronolojik sıralama için kapılar ardında kadar açılmış durumda.

Yaklaşık üç yıl önce ortaya konan, beğenilen ve retweet edilen içeriklerin sıralamada öne geçtiği sistem yerine isteyen kullanıcılara son yazılan tweet’lerin başta gözüktüğü standart sıralama sistemi seçeneğinin verileceği ifade edildi.

Twitter

Normalde en iyi tweetleri öncelikli gösteren algoritmayı kullanmak istemeyen kullanıcılar bu özelliği kapatabiliyordu. Fakat kronolojik sıralamaya dönmek istediğinizde bazı problemlerle karşılaşmanız söz konusuydu.

Twitter Yetkilisinden Konuyla İlgili Açıklama Geldi

Şirket yetkilisi Kayvon Beykpour “Kullanıcıların hangi tweetleri öncelikli olarak görüntülemek istedikleri konusunda çalışıyoruz. Son tweetleri sayfalarının başında görmek isteyen kullanıcılar için bunu kolaylaştıracağız.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Eski dizilimi daha çok benimsemiş olan kullanıcılar için bu açıklamanın yüreklere bir nebze su serptiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Peki, siz zaman çizelgesinde öncelikli olarak en iyi tweetleri mi yoksa son tweetleri mi tercih ediyorsunuz?
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 yıl önce

Son tweetler tabiki hangi tweetin iyi olduğuna kim karar veriyor. Çok beğeni alan bir çok tweet saçma sapan. Sırf birileri beğendi diye tweet beğenen z kuşağı. Anlamasa da anlamış gibi davrananlar mı. Ben istediğim kişileri takip ediyorum zaten bırakında hangisinin iyi olduğuna da biz karar verelim. Twitter değil

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 yıl önce

Doğrusu bu. bazen geçmiş geçmişte kalıyor ama son nerede onu bilemiyoruz. Ben sırf bu yüzden başka programlar kullanıyordum Talon ve flamingo gibi, twitterın orjinal programı yerine.

" Twitter kronolojik sıralama geri dönüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter kronolojik sıralama geri dönüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter kronolojik sıralama geri dönüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  2. 2 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  3. 3 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  4. 4 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  5. 5 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  6. 6 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  7. 7 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  8. 8 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  9. 9 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık
  10. 10 Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video) Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video)