Okunma

Twitter Kullanıcıları Azıttı


28 Eylül 2009 Pazartesi 14:22
Twitter Kullanıcıları Azıttı

Twitter çılgınlığı tüm dünyayı sardı. Çılgınlık derken abarttığımızı düşünmeyin gerçekten bu mikro blog servisini hastalık seviyesinde kullananlar var. Yapılan son araştırma ise bu çılgınlığın ne boyutlara geldiğini gözler önüne koyuyor.

Twitter’daki iletileri takip etmekten ve artık “tweet” adını alan iletileri göndermekten kendilerini bir türlü alıkoyamayan kullanıcılar için mekan fark etmiyor. Crowd Science adlı firmanın yaptığı araştırmada Twitter kullanıcılarının %10′u araba kullanırken, %17′si banyo ve tuvaletteyken, %31′i ise dışarıda yemek yerken Twitter hesaplarını kontrol ettiklerini açıkladı.

:: Twitter hesabınız var mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter Kullanıcıları Azıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Kullanıcıları Azıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Kullanıcıları Azıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "