Okunma

Twitter, Kullanıcılarından Tepki Alıyor!


10 Mart 2010 Çarşamba 20:00
Twitter, Kullanıcılarından Tepki Alıyor!

Twitter şüphesiz ki son zamanların en popüler sitelerinden biri konumunda bulunuyor. 140 karaktere yazı yazma imkanı sağlayan Twitter, popülerliğini her geçen gün daha da artırıyor.

Site sadece kendi başına değil, bünyesinde geliştirilen uygulamalarıyla da kullanıcıları kendine çekmeye devam ediyor. Diğer bir yandan ise kullanıcılar, Twitter yetkililerine şikayet mail‘leri yolluyor.

Şikayetin konusu ise, bir kullanıcının diğer bir kullanıcıya cevap (reply) ileti yazması ile ilgili. Kullanıcılar, kendilerine verilen cevapları anasayfalarında göremediklerinden şikayetçi. Üstelik kendi takip listelerinde olsa bile kendilerine verilen cevapların büyük kısmını göremeyen kullanıcılar, bir an önce bu durumun düzeltilmesini talep ediyor.

:: Twitter kullanıyor musunuz? 140 karaktere yazı yazma fikri size nasıl geliyor?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter, Kullanıcılarından Tepki Alıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter, Kullanıcılarından Tepki Alıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter, Kullanıcılarından Tepki Alıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "