Okunma

Twitter Nasıl Para Kazanacak?


22 Haziran 2009 Pazartesi 08:29
Twitter Nasıl Para Kazanacak?

Dell’in milyon dolarlar kazandıran çalışma sisteminden sonra, bizzat sahipleri de dahil olmak üzere, firmaların Twitter‘a bakış açıları değişti. Mikro blog servisinin sahiplerinin de, ürün satışı ve işlem siparişleri için doğrudan Twitter’ı kullanmaya dayalı yeni bir sistem üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Twitter yetkilisi Todd Chaffee‘nin açıklamasına göre, e-ticareti kolaylaştırma görevi üstlenecek olan mikro blog servisi, kullanıcıların arkadaşlarından ve takipçilerinden güvenilir yorumlar almakta kullanılacak.

Twitter E-Ticaret Portalı mı Olacak?

E-ticaret navigasyonunun ve ödemelerin, Twitter‘ın paraya dökülmesinde önemli rol oynayacağı belirten Chaffee, ayrıca kullanıcılara yakın zamanda tweet’leri geldikleri yere göre kategorilendirme imkanı da tanıyacaklarını ekledi. Bakalım “Twitter paralı olacak” geyikleri, kısmen de olsa gerçeğe dönüşecek mi.

:: Twitter servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Twitter
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter Nasıl Para Kazanacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Nasıl Para Kazanacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Nasıl Para Kazanacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "