Okunma

Twitter Özetleri iOS’de Kullanıma Sundu


22 Ocak 2015 Perşembe 00:30
Twitter Özetleri iOS’de Kullanıma Sundu

Yeni yılın ilk günlerinde duyurulan Twitter’ın yeni özet özelliği “While you were away..”, bugün yayınlanan blog yazısı ile iOS uygulamasında kullanıma sunuldu.

Sizlerle daha önce burada paylaştığımız gibi Twitter’da bulunmadığınız süreçte kaçırmış olabileceklerinizi size özetleyen “While you were away…” özelliğini “Sen uzaktayken…” ya da “Sen yokken…” şeklinde kabaca Türkçe‘ye çevirebiliriz.

İlk olarak bugünden itibaren iOS uygulamasında herkes için kullanıma sunulan bu özellik ile kullanııclar bir süre Twitter’da bulunmayıp, daha sonra yeniden uygulamaya girdiklerinde karşılarında “While you were away” başlıklı tweetler görecekler.

15-01/22/phone_timeline_1_0.jpg 

Twitter’ın gerçek zamanlı, kronolojik, sıralamasından ödün vermeden kullanıma sununlacağı belirtilen yeni özellik ile henüz iOS uygulamasında karşılaşma sansı bulamadık ancak deneyimlediğimizde en kısa sürede sizlerle burada paylaşacağız. 

Bugünden itibaren iOS uygulamasında karşımıza çıkacak olan “While you were away…” özelliği yakında Android uygulamasın ve twitter.com üzerinde de kullanılabilir olacak. 

Eğer siz de bu özellik ile karşılaşırsanız bizimle paylaşabilirsiniz.

:: Twitter’ın yeni özellliğini nasıl buldunuz ? 
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter Özetleri iOS’de Kullanıma Sundu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Özetleri iOS’de Kullanıma Sundu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Özetleri iOS’de Kullanıma Sundu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "