Okunma

Twitter, Telefonlardan Geçiniyor!


09 Ocak 2011 Pazar 18:00
Twitter, Telefonlardan Geçiniyor!

CES 2011 organizasyonu, bilişim dünyasındaki çarpıcı gelişmeleri, teknoloji meraklılarının gözleri önüne seriyor. Sosyal medya servisi Twitter’ın Başkanı Dick Costolo da, firması hakkındaki ilginç detayları, organizasyonu takip edenlerle paylaştı. Costolo, Twitter’ın başarısındaki büyük payın, cep telefonu kullanıcılarına ait olduğunu ifade etti.

 

 

Twitter Başkanından Seçmeler

Ünlü CEO, “Twitter’ gelen mesajlardan yüzde 40’ı, cep telefonu kullanıcılarından geliyor. Rakiplerimizin hiçbiri, benzer bir paya sahip değil. Telefon sahipleri, açık ara bizi tercih ediyor. Bu bilgileri, bizim için çok önemli olan CES organizasyonunda paylaşmak istedim. CES 2011, öncüleri gibi, bize yeni kendimizi ifade etme şansı sunuyor. Mobil işletim sistemleri üzerine özel çalışmalar yaptığımızı da, burada açıklamaktan gurur duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

:: Açıklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter, Telefonlardan Geçiniyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter, Telefonlardan Geçiniyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter, Telefonlardan Geçiniyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "