Twitter’dan tweet düzenleme için imalı açıklama


03 Temmuz 2020 Cuma 17:10
Twitter’dan tweet düzenleme için imalı açıklama

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Twitter, tweet düzenleme için dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Kullanıcıların uzun zamandır beklediği özellik için sosyal medya platformu, bir şart ortaya koydu.

Ancak bu şart sıradan paylaşımında bir mesaj bulunmuyor. Sosyal medya platformu bu paylaşımıyla birlikte sosyal bir konuya dikkat çekmek istedi. Yapılan paylaşım da 2 milyondan fazla beğeni aldı.

Tweet düzenleme için ilginç paylaşım

Günümüzde yoğun kullanıcısı bulunan Twitter, kullanıcıların en çok istediği bir özellikle birlikte, sosyal bir mesaj verdi. Son ayların gündemini oluşturan corona virüs salgınına dikkat çeken paylaşımda, kullanıcıların düzenleme özelliği alabilmesi için bir şart koşuldu.

Twitter’in kendi hesabından yapılan düzenleme açıklamasında, “Herkes maske taktığında tweet düzenleme butonuna sahip olabilirsiniz.” dedi. Böylelikle Twitter de maske takma çağrısı yapan sosyal medya platformları arasında yerini aldı.

Bu gönderinin paylaşılmasının ardından, tweet 626 bin RT ve 2,2 milyon beğeni aldı. Salgın riskinin sürmesine rağmen maske ve sosyal mesafe kurallarına uymayan kişiler için bu tür paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor.

Öte yandan Twitter’ın sosyal mesajını, uzun zamandır eksik olarak görülen bir özellikle birlikte paylaşılması da dikkat çekti. Sosyal medya platformu kullanıcıların dikkatini çekebilmek için böyle bir paylaşım yaptı.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

Nefes alıyoruz ya ona ne zaman iş koyacaksınız merak ediyorum….

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

bu ülkede 5 dk daha durulmaz

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

Twitter gezi parkı olaylarının perde arkasındaki başrol oyuncusu Türkiye nin 157 milyar TL zarara girdiği olayın gizli faili. Twitter üzgün çünkü daha, arkasına kemalistleri ve pkklıları alarak Türkiye Cumhuriyeti Devletini parçalayacaktı. O yüzden çok üzülmüş

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

Kemalistlere kurban ol sen, Allah’ın fetöcüleri

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

Twitter hala inat üstüne inat mı yapıyor liderlere karşı yapıyorsa Amerika Birleşik Devletleri‘nde tamamen yasaklanır belkide Türkiye’de faaliyetlerini devam eder

" Twitter’dan tweet düzenleme için imalı açıklama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’dan tweet düzenleme için imalı açıklama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’dan tweet düzenleme için imalı açıklama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2