Okunma

Twitter tweet kaydetme özelliği için çalışıyor!


10 Ekim 2017 Salı 19:00
Twitter tweet kaydetme özelliği için çalışıyor!

Twitter, kullanıcılarının daha sonra görüntülemek üzere tweet kaydetmesini sağlayacak yeni bir özellik için kolları sıvadı. Şu an için geliştirme aşamasında olan özellik için sosyal ağ kullanıcılarından geri bildirim ve fikirler bekliyor. Bunun içinse “SaveforLater” etiketiyle paylaşım yapmak yeterli.

Twitter yeniliklerle kullanıcılarını elinde tutmak istiyor

Birçok kullanıcı platformu yeni haberleri ve ilgi çekici fikirleri bulmak amacıyla kullanıyor. Bu anlamda içeriklerin daha sonrası için kaydedilmesi oldukça kullanışlı olacak diyebiliriz. Facebook ve Instagram gibi platformların da hali hazırda bu özelliği sunduğunu hatırlatalım. Yani bu konuda daha fazla gecikilmemesi gerekiyor.

Twitter

Tweet kaydetme özelliği için şimdiden bir prototip sürümü de oluşturulmuş. Aşağıdaki yer alan videodan bu yeniliğin sunulduğunda nasıl çalışacağı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Bakalım tüm kullanıcılar buna ne zaman kavuşabilecek?

:: Tweet kaydetme özelliği konusunda ne düşünüyorsunuz?


yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim