Okunma

Twitter, Vine için alıcı arıyor


08 Kasım 2016 Salı 04:30
Twitter, Vine için alıcı arıyor

Twitter’ın Vine’ı yeni içeriklere kapama kararı, herkesi çok şaşırtmıştı. Vine’ın ölüm fermanı anlamına gelen bu karar yerine onu satmasını tavsiye edenlerin sayısı da günden güne çoğaldı.

Twitter şimdi eleştirileri dikkate almış olacak ki, şirket içinden sızan bilgiler, Vine için olası müşterilerle pazarlığa oturulduğunu söylüyor.

Vine ne kadar ediyor?

Ancak, bir zamanlar milyar dolarlar seviyesinde değeri olan Vine için Twitter’ın bugün istediği fiyat ok düşük. Pazarlıkların 10 milyon doların altında kaldığı vurgulanıyor. Twitter ise en azından 30 milyon dolar koparmak istiyor.

Vine’nın satılması Twitter için de olumlu olacak. Servisin Twitter ile entegrasyonu bozulmazsa kullanıcılar yeniden Twitter hesapları ile 6 saniyelik videolar üretebilecekler ve bu da Twitter için ekstra bir hareket demek.

Ancak şimdilik Twitter konu hakkında yorum yapmıyor ve servisi satın almak isteyen bir müşteriden de ses çıkmış değil. 

:: Sizce Vine’ı kim satın almak istiyor olabilir?
yazarTolga Deniz

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Twitter, Vine için alıcı arıyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Kaç tl istiyormuş

 2. SDN Okuru dedi ki:

  nice insan bu uygulama sayesinde adam oldu, iş sahibi oldu, insanlar tarafından tanındı sevildi. çok iyi bir iş kapısı oldu aslında vine.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  porn hub a sat işte twit

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Fiyata bak ben bile alırım. Alsam mı acaba çok ucuz.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Çine kapatılacak haberiyle girip vine hesabını sildim zaten çoktan kullandığım söylenemezdi.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Şimdi bunun alıp hükümetiyle ne alakası var

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Yazık be twittera

" Twitter, Vine için alıcı arıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter, Vine için alıcı arıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter, Vine için alıcı arıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "