Okunma

Twitter Yeni Mobil Kampanyalarla Geliyor


08 Temmuz 2014 Salı 15:30
Twitter Yeni Mobil Kampanyalarla Geliyor

Dijital Pazarlama sektöründe faaliyet gösteren Criteo, uygulama içi ölçümleme çözümleri sunan AD-X Tracking sistemi kapsamında Twitter ile işbirliğine gittiğini duyurdu.

Mobil uygulama kampanyaları için özel ölçümleme çözümlerinin geliştirileceği Criteo – Twitter işbirliği çerçevesinde markalar artık mobil uygulama kullanımı ve etkileşimleri ile ilgili dakika dakika veri elde edebilmek için tıklama, yükleme ve uygulama içi etkinlikleri izleyebilecek.

Proje çerçevesinde markalar, mobil uygulamalarının ve web sitelerinin başarılarını gözlemleyip raporlayabilecek. Söz konusu yeni sistem ile markalar kampanyalarının sonuçlarını analiz etmek için dünyanın dört bir yanındaki reklam kaynaklarından içgörü de sağlayabilecek.

Taraflar memnun

AD-X Tracking ve Twitter işbirliği ile geliştirilecek olan ölçümleme çözümleri konusunda açıklama yapan Criteo Ad-X Tracking Yöneticisi David Philippson şu ifadeleri kullandı:

“Sadece dört yıl içerisinde birkaç düzine mobil reklam ağı ölçümlemelerinden 450’den fazla reklam ve sosyal medya ağı, Sayısal İşaret İşlemeleri, exchange ve doğrudan reklamverenleri destekleme kapasitesine ulaşan AD-X Tracking olarak bu iş birliğini müşterilerimize sunabileceğimiz büyük bir fırsat olarak görüyoruz” dedi.

:: Konuyla ilgili görüşleriniz nelerdir?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Twitter Yeni Mobil Kampanyalarla Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Resimdeki twitter sürümü çok hoşmuş

" Twitter Yeni Mobil Kampanyalarla Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Yeni Mobil Kampanyalarla Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Yeni Mobil Kampanyalarla Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "