Okunma

Twitter Yetişkin İşi mi?


06 Ağustos 2009 Perşembe 12:06
Twitter Yetişkin İşi mi?

Nielsen tarafından yapılan bir anket, Twitter kullanıcılarının sadece %16‘lık bir oranının 25 yaşın altında olduğunu ortaya çıkardı. İnternet nüfusunun dörtte birine denk gelen 25 yaş altı kullanıcıların Twitter ile bu kadar az haşır neşir olması, mikro blog işinin gençler arasında pek fazla ilgi çekmediğine işaret olabilir.

Öte yandan, Facebook‘un dörtte biri kadar olsa da, Twitter‘ın internet dünyasında oluşturduğu etki aşağı yukarı aynı. Haziran ayında internet kullanıcılarının %10’u Twitter’ı ziyaret etti. Site gençler arasında neden popüler değil? Yorumlarınızı bekliyoruz.

:: Gençler Twitter’ı neden tercih etmiyor olabilir?

Bilgi İçin : Nielsen
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Twitter Yetişkin İşi mi?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İngilizce bilmeyen nesilden olsa gerek.. İngilizceyi öğrenme çabasını artık kimsede göremiyorum..

" Twitter Yetişkin İşi mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Yetişkin İşi mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Yetişkin İşi mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "