Okunma

Twitter’ı Mobil Cihazınız İle Arayın!


13 Haziran 2009 Cumartesi 09:02
Twitter’ı Mobil Cihazınız İle Arayın!

140 karakterlik Twitter için geliştirilen yüzlerce programın yeni üyelerinden biri de Kitwitts.

Flash tabanlı Kitwitts Symbian S60 cihazlar için yapılmış bir uygulama. Twitter üzerinden girdiğiniz kelime için kullanıcı adı ve Twitter içerikleri üzerinden arama yaparak, sonuçları hoş bir grafiksel arayüzle önünüze getiriyor.


Son derece kolay arama ekranında sonuçlara göre yazar bilgisi de listeleniyor

Kitwitts, Flash Lite 2.0 ve üzeri yüklü Symbian S60 3. sürüm cihazlarda sorunsuz çalışmasına karşın henüz dokunmatik ekranlı Symbian’lar olan S60 5.sürüm için ayrı bir sis dosyasına sahip değil.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı S60 3. sürüm cihazlara indirmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama buradaki adreste farklı ekran çözünürlüğündeki E71 ve E63 için ayrı bir sis dosyasına sahip.

:: “Kitwitts” ile birlikte Twitter Symbian’da tam yetkinliğe kavuştu mu?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter’ı Mobil Cihazınız İle Arayın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’ı Mobil Cihazınız İle Arayın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’ı Mobil Cihazınız İle Arayın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "