Okunma

Twitter’da Takip Edenlerin Haritasını Çıkarın


23 Kasım 2011 Çarşamba 14:40
Twitter’da Takip Edenlerin Haritasını Çıkarın

Twitter‘da sizi takip edenlerin dünya üzerindeki dağılımını hiç merak ettiniz mi? TweetMap sitesi, dünya haritası üzerinde sizi takip edenlerin ülkelerini ve yüzdelerini veriyor. Eğer çok takip edeniniz varsa yüzde olarak dünyanın neresinden takip edilğinizi bilmek işinize yarayabilir.

Harita üzerinde dağılımı öğrenmek için öncelikle TweetsMap sitesine giriş yapmalısınız. Burada “Analyze and Map Followers” butonuna tıkladığınızda Twitter sitesinde yönlendirileceksiniz. Uygulamaya izin verdiğiniz takdirde dünya haritası önünüze gelecek ve istatistiki bilgiyle nerelerden takip edildiğinizi görebileceksiniz.

Açılan sayfada ister ülke ister de şehir olarak nerelerden takip edildiğinizin yüzdesini öğrenebilirsiniz.

:: Sizi en çok nereden takip ediyorlar?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter’da Takip Edenlerin Haritasını Çıkarın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’da Takip Edenlerin Haritasını Çıkarın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’da Takip Edenlerin Haritasını Çıkarın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "