Okunma

Twitter’da Türkiye Markalar Şampiyonu Belli Oldu


13 Temmuz 2012 Cuma 14:12
Twitter’da Türkiye Markalar Şampiyonu Belli Oldu

Turkcell, Socialbakers’ın güncel verilerine göre Twitter’da Türkçe iletişim yapan markalar arasında en yüksek takipçi sayısına ulaşan marka oldu.

Türkiye’de tüm markalar arasında zirvesinde yer alan Turkcell, ayrıca dünya genelindeki telekomünikasyon markaları arasında da 5. sırada yer aldı.

Ürün, servis ve kampanyalarla ilgili bilgilendirme, afet iletişim yönetimi, müşteri hizmetleri, ödüllü yarışmalar ve interaktif kurgular gibi farklı içeriklerle müşterilerine ulaşan Turkcell, aylık ve haftalık bazda da takipçi sayısını en fazla artıran marka.

Güncel verilere göre haftalık bazda takipçi sayısını 5.973 kişi artıran Turkcell, aylık bazda ise 18.598 yeni takipçiye ulaştı.

Bir yıl geçmeden takipçi sayısını ikiye katladı

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Twitter’daki 100 bin kullanıcı barajını geçen Turkcell, 100 bininci takipçisine T20 hediye etmişti.

twitter.com/turkcell hesabından iletişim faaliyetlerini sürdürerek bir yıl geçmeden takipçi sayısını ikiye katlayan Turkcell, müşteri hizmetlerini ise müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve doğru çözümleri en hızlı şekilde üretmek adına twitter.com/turkcellhizmet hesabından yürütüyor.

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll ise twitter.com/gnctrkcll hesabından gnçtrkcll’lilere ulaşıyor.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Twitter’da Türkiye Markalar Şampiyonu Belli Oldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Biktim su turkcell reklamlarindan…

" Twitter’da Türkiye Markalar Şampiyonu Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’da Türkiye Markalar Şampiyonu Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’da Türkiye Markalar Şampiyonu Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "