Okunma

Twitter’dan Anneler Gününe Özel Video!


13 Mayıs 2013 Pazartesi 04:30
Twitter’dan Anneler Gününe Özel Video!

Mayıs ayının ikinci haftası olarak kutlanan Anneler Günü için firmalar, özel kutlama mesajları, özel logolar ve özel videolar hazırladılar. Logo olarak değişiklik yapan firmalardan biri olan Google, önemli günleri es geçmediği gibi bugünü de atlamayarak animasyonlu bir Doodle oluşturmuştu. Videolu mesaj veren firmalar arasında ise Anneler Günü’nü unutmayarak güzel bir video hazırlayan Twitter yer aldı.   

Twitter hazırladığı bu video ile insanların Twitter üzerinden duygularını paylaşabildiğine, siyasetçi, ve müzisyen gibi birçok ünlü isime ulaşabildiğine dikkat çekerken Anneler Günü’nün sadece bir tweet ile kutlanmaması gerektiğini sinirli bir şekilde ifade ediyor.

Twitter’ın #MothersDay etiketi ile yayınlanan Anneler Günü özel videosu, böyle güzel bir günde eğer anneler yakınınızda değilse aranarak onların mutlu edilmesini gösteren güzel bir örnek.  

Bizde tekrar tüm annelerin Anneler Gününü kutluyoruz.

:: Twitter’ın Anneler Günü için vermiş olduğu mesajı sizce ne kadar etkili olabilir?   

 
yazarMustafa Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, boş vakitlerinde fotoğraf çekmektedir. Yazar, farklı yazılımları ve iOS uygulamalarını incelemeyi sevmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter’dan Anneler Gününe Özel Video! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’dan Anneler Gününe Özel Video! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’dan Anneler Gününe Özel Video! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "