Okunma

Twitter’dan Kişiye Özel Tavsiyeler


25 Eylül 2013 Çarşamba 13:00
Twitter’dan Kişiye Özel Tavsiyeler

Popüler sosyal medya platformu Twitter‘da mobil platfromları (iOS ve Android) kapsayacak şekilde yeni bir hizmet hayata geçiyor. Kullanıcılara kendi paylaşımları ve izledikleri Tweet‘ler paralelinde yeni kullanıcılar tavsiye edilecek. Özel mesajlar yoluyla yapılacak tavsiyeler kullanıcı tarafından ayarlar menüsünden kapatılabilecek.

Daha interaktif bir kullanımın deneyimi ve Twitter hesap sahiplerinin site içinde daha fazla vakit geçirmesi, yapılan güncellemenin temel hedefleri arasında. Twitter’da yakın zaman önce de onaylanmış profiler için bildirim filtreleme özelliği gelmişti. Bu özellikle bildirimleri üç ayrı kategoride kullanıcıya sunarak gereksiz olanları bir nebze olsun filtreliyordu.

:: Yeni Twitter özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Twitter’dan Kişiye Özel Tavsiyeler”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gereksiz çöp :/

" Twitter’dan Kişiye Özel Tavsiyeler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’dan Kişiye Özel Tavsiyeler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’dan Kişiye Özel Tavsiyeler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "