Okunma

Twitter’dan Küçük İşletmelere Reklam Aracı


06 Şubat 2015 Cuma 13:00
Twitter’dan Küçük İşletmelere Reklam Aracı

Popüler mikroblog sitesi Twitter yeni reklamcılık aracını duyurdu. Quick Promote adı verilen yeni araç, işletmelere analiz paneli üzerinden hızlıca tanıtım tweetleri gönderebilme şansı sunuyor.

Daha kolay, daha hızlı

Yeni sistemin en önemli özelliği, küçük işletmelerin ücretli tanıtım mesajlarını kolay ve hızlı bir şekilde gönderebilmesine olanak sağlaması. Twitter yöneticilerinden Buster Benson, yeni servisin işletmeler için takipçi listelerindekilere benzer diğer kullanıcılara mesajlarını iletebilmesin yolunu açtığını belirtiyor.

Hedef kitleye yönelik mesajlar

Quick Promote aracı, ücretli tanıtım tweetlerinin otomatik olarak ilgili hedef kitleye yönelmesini sağlıyor. Böylece, tanıtım tweetleri ile yapılmak istenen duyuru, gerçekten konuyla ilgili kişilere ulaşmış oluyor.

Duyurular için ideal

Bu nedenle, yeni aracın özellikle ürün ve hizmet tanıtımları, sezon sonu indirimleri, özel promosyonlar gibi küçük işletmelerin tanıtım faaliyetlerinde önemli yer tutan alanlarda kullanılması bekleniyor. Quick Promote aracına analytics.twitter.com adresinden erişebilir, servisin çalışmasıyla ilgili ayrıntıları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

:: Sosyal medyanın işletmelerin tanıtım faaliyetleri için önemli fırsatlar sunduğunu düşünüyor musunuz?
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter’dan Küçük İşletmelere Reklam Aracı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’dan Küçük İşletmelere Reklam Aracı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’dan Küçük İşletmelere Reklam Aracı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "