Okunma

Twitter’ın Filtreleri Ne Zaman Geliyor?


10 Aralık 2012 Pazartesi 06:45
Twitter’ın Filtreleri Ne Zaman Geliyor?

Instagram‘ın Facebook tarafından satın alınmasının ardından, dünyanın en büyük iki sosyal ağının arasındaki soğuk savaş Instagram’a da yansımış ve Twitter ile olan ilişkisini kesmişti.

Zaten son günlerde Instagram fotoğraflarınızı Twitter‘dan paylaştığınızda görebileceğiniz gibi fotoğraflar düzgün görüntülenemiyordu.

Bugün Twitter’ın başkanı Jack Dorsey‘in kendi Twitter hesabından paylaştığı bir fotoğraf, ki aşağıda kendisini görebiliyorsunuz, Twitter‘ın üçüncü parti bir fotoğraf düzenleme programına ihtiyaç duymadan filtreleme yapabildiği iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.

Fotoğraf tabii ki başka bir programla düzenlenerek Twitter‘dan yayımlanmış olabilir ama zaten Twitter’ın kendi fotoğraf filtrelerini hazırladığı biliniyordu.

Son dedikodular ise Twitter‘ın bu fotoğraf filtrelerini yılbaşından önce kullanıcılarla buluşturacağı yönünde. Bakalım Jack Dorsey bu iddialar hakkında bir açıklama yapacak mı? Bunu önümüzdeki günlerde göreceğimizden emin olabilirsiniz.

:: Twitter’ın kendi fotoğraf filtreleri sizce gerekli mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Twitter’ın Filtreleri Ne Zaman Geliyor?”

 1. celalim93 dedi ki:

  an itibari ile gelmiş bulunmakta

 2. ismet35 dedi ki:

  Bence Instagram desteğinin sonlanması çok iyi oldu. Her yemek yapan, kahve-sigara içen, yok capuccino içen herkes -amaçları ne ise, tabi ki şov da..- instagram aracılığıyla atıyordu fotoğraflarını. O yüzden Twitter kendisi de yapsın istemem ***** />

  Bence Instagram desteğinin sonlanması çok iyi oldu. Her yemek yapan, kahve-sigara içen, yok capuccino içen herkes -amaçları ne ise, tabi ki şov da..- instagram aracılığıyla atıyordu fotoğraflarını. O yüzden Twitter kendisi de yapsın istemem bunu.

 3. ismet35 dedi ki:

  Bence Instagram desteğinin sonlanması çok iyi oldu. Her yemek yapan, kahve-sigara içen, yok capuccino içen herkes -amaçları ne ise, tabi ki şov da..- instagram aracılığıyla atıyordu fotoğraflarını. O yüzden Twitter kendisi de yapsın istemem bunu.

" Twitter’ın Filtreleri Ne Zaman Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’ın Filtreleri Ne Zaman Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’ın Filtreleri Ne Zaman Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "