Okunma

Ubisoft acele etmezseniz puanlarınızı silecek!


04 Aralık 2018 Salı 21:35
Ubisoft acele etmezseniz puanlarınızı silecek!

Ubisoft oyunları için kullanılan platform Uplay üzerinde sahip olduğunuz puanlar, acele etmezseniz hesabınızdan silinecek.

Ubisoft Club puanlarınız, kullanmadığınız takdirde silinecek

Ubisoft bugün yeni puan sistemini duyurdu. Ubisoft Club puanlarınız, 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren, kazanmış olduğunuz veye kazanacağınız tüm puanlar, 24 ay içerisinde kullanılmazsa, hesabınızdan kaldırılacak. Fakat, kimlerin puanlarının silineceği konusunda ekstra olarak, bazı kriterler de mevcut.

Öncelikli olarak 31 Mart 2017 ve 31 Mart 2019 tarihleri arasında puan kullanımlarınız incelenecek, bunun sonucunda puanlarınıza müdahale edilecek.

Ubisoft

 

Satın almış olduğunuz oyunlarla veya oyun içi başarımlarınızla elde edebildiğiniz bu puanlar, oyun içi içerik alımında veya benzeri şekillerde kullanılabilmekte. Puanların kullanım alanı, diğer oyun dağıtım platformlarına kıyasla bakıldığında, çok daha dar olduğu için, belki de bir çoğunuzun dikkatini bile çekmemiş olabilir.

Şirketin, bu kararı neden aldığı hakkında hiçbir bilgi bulunmasa da sanıyoruz ki şirket, yeni sistemiyle bu puanların kullanım alanını arttırıp, dikkate alınmasını ve kullanılmasını hedefliyor.

Yaptığı bazı hareketlerle, oyuncular tarafından çok fazla tepki toplayan oyun firması, yeni puan sistemiyle bakalım kullanıcılardan nasıl bir geri dönüş alacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ubisoft acele etmezseniz puanlarınızı silecek!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Neyseki hepsini kullandım 😂 Tom calansy😂

" Ubisoft acele etmezseniz puanlarınızı silecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ubisoft acele etmezseniz puanlarınızı silecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ubisoft acele etmezseniz puanlarınızı silecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "