Ubisoft’ta ayrılık rüzgarları esiyor


27 Mart 2021 Cumartesi 09:20
ABONE OL
Ubisoft’ta ayrılık rüzgarları esiyor

Ubisoft‘un en popüler oyunlarından birisi kuşkusuz Assassin’s Creed serisidir. Assassin’s Creed serisindeki önemli bir isim olan Darby McDevitt, Ubisoft’tan ayrıldı. Bugüne kadar birçok Assassin’s Creed oyununda çalıştı. McDevitt bazı Assassin’s Creed oyunlarında baş yazarlık yaptı.

Assassin’s Creed Valhalla’nın anlatı yönetmeni Darby McDevitt Ubisoft’tan ayrıldı

McDevitt Valhalla, Black Flag ve Revelations gibi Assassin’s Creed oyunlarında baş yazarlık yaptı. Tüm bu projelerin üzerinden 10 yıl geçti. McDevitt Ubisoft’tan ayrıldığını resmi Twitter hesabından duyurdu. McDevitt, Assassin’s Creed (AC) serisindeki kapsamlı çalışmalarıyla tanınıyor. Discovery ve Bloodlines gibi mobil AC oyunlarında senarist olarak görev yaptı. McDevitt, iptal edilen 3DS oyunu Assassin’s Creed: Lost Legacy‘de de baş yazar olarak çalışmıştı.

Darby McDevitt

AC: Revelations ve AC 4: Black Flag‘de baş yazar olarak, AC: Unity‘de yardımcı yazar olarak çalıştı. AC serisindeki son projesiyse AC: Valhalla oldu. McDevitt, Valhalla’da anlatı yönetmeni olarak görev yapmıştı. Ubisoft’tan ayrılmasıyla dikkatleri üzerine çeken McDevitt, AC serisindeki en başarılı oyunlardan ikisinde, AC: Black Flag ve AC: Valhalla’da çalıştı.

McDevitt ayrılma süreciyle ilgili bir açıklama da yaptı. McDevitt, “Yıllar içinde çalışmalarımızı destekleyen ve genişleten tüm hayranlara ve içerik yaratıcılarına özel bir teşekkür ediyorum. En derin saygı ve hayranlığıma sahipsiniz. Bazılarınızı tanımak benim için bir onurdu.” açıklamasını yaptı.

Assassin’s Creed serisinin geleceği hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Valhalla‘nın hikayesi hala tamamlanmamış durumda. Hikayenin tamamlanması için iki DLC paketinin de çıkması bekleniyor. Son olarak Netflix ve Ubisoft, Castlevania animasyon serisinin yapımcılarından yeni bir Assassin’s Creed animesi geleceğini belirtti.
yazarAlpatürk Şahin

1995 yılında Trabzon'da doğdu. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı eğitimi aldı. 2019'dan beri ShiftDelete.Net için içerik üretiyor. Grafik tasarımın yanı sıra, oyunlarla ve müzikle ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Ubisoft’ta ayrılık rüzgarları esiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ubisoft’ta ayrılık rüzgarları esiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ubisoft’ta ayrılık rüzgarları esiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  2. 2 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  3. 3 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  4. 4 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  5. 5 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  6. 6 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  7. 7 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  8. 8 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  9. 9 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  10. 10 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!