Okunma

Emektar Ubuntu Güncellendi


26 Ocak 2009 Pazartesi 08:00
Emektar Ubuntu Güncellendi

Ekim ayından beri kullanılabilir olan Ubuntu 8.10 Intrepid Ibex yerine bir önceki LTS(Long Term Support – Uzun Vadeli Destek) sürümü olan Ubuntu 8.04‘ü kullanıyorsanız, ikinci büyük güncelleme sizin için geldi. Canonical ekibi, Ubuntu 8.04.2 sürümünü yayınladı.

Şimdiki Ubuntu’larda bulunan yeni BitTorrent ya da VNC istemcilerini ve Gnome ile KDE’nin en son sürümlerini içermiyor olsa da, birçok hatayı ve güvenlik açığını düzelten Ubuntu 8.04.2 güncellemesinin ardından emektar sürüm, Nisan 2011‘e kadar resmi olarak desteklenecek.

:: Bilgisayarınızda Ubuntu kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Ubuntu 8.04.2
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Emektar Ubuntu Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Emektar Ubuntu Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Emektar Ubuntu Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "