Okunma

Ubuntu 9.10 Alpha Download İçin Hazır


15 Mayıs 2009 Cuma 08:24
Ubuntu 9.10 Alpha Download İçin Hazır

Yeni nesil işletim sistemlerine karşı koyamıyorsanız, Ubuntu 9.10 Karmic Koala alpha sürümüne de göz atmak isteyebilirsiniz. Ubuntu 9.04‘ün çıkışından kısa bir süre sonra, Canonical bir sonraki Ubuntu için ön sürümü yayınladı. Daha çok netbook sistemleri ve cloud computing üzerine yoğunlaşacak olan Ubuntu 9.10’ın ilk alpha sürümünü ister torrent üzerinden, ister resmi sayfasını ziyaret ederek indirebilirsiniz.

:: Ubuntu kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Ubuntu
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ubuntu 9.10 Alpha Download İçin Hazır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ubuntu 9.10 Alpha Download İçin Hazır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ubuntu 9.10 Alpha Download İçin Hazır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "