Okunma

Ubuntu’nun En Yeni Reklamı


30 Ekim 2010 Cumartesi 10:56
Ubuntu’nun En Yeni Reklamı

Kullanıcının hoşuna gidecek yöndeki gelişmelere hız veren Canonical, bir yandan da Ubuntu‘nun tanıtımını yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Yeni Ubuntu Reklamı ve Ubuntu Reklamları isimli iki haber ile Ubuntu‘nun reklamlarını sizlere sunmuştuk. Yeni reklamda, Ubuntu‘nun kullanım kolaylığında, birçok ortamda çalışmasından, binlerce insan tarafından geliştirilip, milyonlarca insan tarafından kullanılmasından bahsedilmiş. Geçtiğimiz reklamlara oranla daha başarılı bir fon müziğine sahip olan reklam, Canonical‘ın her geçen gün tecrübesini arttırdığının da bir kanıtı.

#y3/0c787a1d57aea56c71e70e5fa46d63b8.flv#

:: Ubuntu reklamlarını beğeniyor musunuz?
yazarÖmer AK

Enerjisini Açık Kaynak dünyasından alan Ömer, yazılarını okuyarak büyüdüğü editörlerle beraber yazıyor olmanın sevincini yaşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ubuntu’nun En Yeni Reklamı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ubuntu’nun En Yeni Reklamı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ubuntu’nun En Yeni Reklamı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "