Okunma

Üç Çekirdeği Gördük!


25 Şubat 2008 Pazartesi 22:00
Üç Çekirdeği Gördük!
Dell, yeni iş istasyonu serilerinde kullanmak üzere AMD’nin üç ve dört çekirdekli Phenom işlemcilerinden faydalanacak. OptiPlex 740 ürünlerinin broşürlerinde ortaya çıkan durum, gösteriyor ki üç çekirdekli Phenom işlemcilerden az da olsa ses var. Tabii bu işlemcilerin dört çekirdekli benzerlerine göre ne kadar fark oluşturacaklarını bilemiyoruz; ama ölü işlemci yerine bir çekirdeği eksik işlemci fikri, ürün fiyatına güzel şekilde etki ettiği sürece gayet başarılı bir fikir olarak görünüyor.

Broşürden Alıntı

Bu adreste sizin de görebileceğiniz üzere (İngilizce, PDF biçiminde dosya) ürün broşüründe üç çekirdekli Phenom işlemcileri görebiliyoruz. Bakalım yakın zamanda, piyasada hem Dell’in bu ürünlerini hem de üç çekirdekli Phenom işlemcileri görebilecek miyiz?


SDN –
http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Üç Çekirdeği Gördük! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Üç Çekirdeği Gördük! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Üç Çekirdeği Gördük! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "