Üç yeni Windows 10 sürümü geliyor!


05 Haziran 2017 Pazartesi 11:00
Üç yeni Windows 10 sürümü geliyor!

Son olarak Windows 10 S sürümü sunulan Windows 10 için şu anda 11 farklı sürüm bulunuyor. Ancak ortaya çıkan bilgilere göre çok yakında üç yeni sürüm daha göreceğiz.

Twitter kullanıcısı AndItsTito‘nun Windows 10 Build 16212 pkeyconfig‘de keşfettiği bilgilere göre işletim sistemi için üç yeni sürüm yolda.

Yeni sürümler ne olacak?

Ortaya çıkan bilgilere göre gelişmiş PC’ler için Windows 10 Pro ve Windows 10 Pro N sürümleriyle birlikte bir de sunucular için Windows Server 2016 sürümü gelecek.

 

 • yazarKerem Enginar

  Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Üç yeni Windows 10 sürümü geliyor!” üzerine 4 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   En alttaki zeki kardeşim windows 10 u hala orjinal ve ücretsiz yukleyebilirsin.. Az araştırsanız keşke linux da oyun oynamaya çalışacağınıza..

  2. SDN Okuru dedi ki:

   şaka mısınız siz…. bunlar zaten bir şekilde varlar… sadece server ın adı Windows 10 değildi… onun da adını 10 yapıvermişler… yeni değildir o… eski serverın adı değiğişmiştir…

  3. SDN Okuru dedi ki:

   linux geçeceğim en sonunda oyunlarda bir sıkıntı yapmıyorsa geçeceğim ücretsiz de incelemesini de izledim güzel windows 10 nun cd 800Tl tabiki de orjinal kullanmıyorum enayi miyim 800Tl vereceğim..

  Yorum yazın

  Geri bildirim