Okunma

Uçan Motor Üzerinde Çalışıyorlar


14 Ekim 2010 Perşembe 14:30
Uçan Motor Üzerinde Çalışıyorlar

Hollanda hükümeti yaptığı araştırma sonucunda 2020 yılında trafiğin tam bir çileye dönüşeceğini fark edince, sorunu çözecek beyinlere büyük ödüller vadeden bir tasarım yarışması başlattı.(Galeri: Saab’tan Son Direniş!)

 

 

Hem Uçak Hem Motor

Maarten Timmer adlı tasarımcının hazırladığı özel bir motosiklet yarışmadaki en iddialı ürün oldu. Timmer, Aviomoto concept adlı aracıyla normal motosiketlerle geleceği buluşturmuş.

Uçma özelliği olan bu araçlar sayesinde karayolu trafiği bir hayli rahatlayacak. Hollanda Timmer’in fikrini ilginç buldu ve üzerinde araştırma yapılması için onay verdi.

Uçan Motor

 


 

Uçan Motor

 


Uçan Motor

 

:: Sizce bu konsept tasarım yeterli Ar-Ge bütçesiyle gerçeğe dönüştürebilir mi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uçan Motor Üzerinde Çalışıyorlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uçan Motor Üzerinde Çalışıyorlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uçan Motor Üzerinde Çalışıyorlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "