Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar


20 Aralık 2020 Pazar 18:30
Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar

Telefondan oyun oynamak çoktan günlük rutinlerimiz arasına girmiş durumda. Buna karşın halen ücretsiz Android oyun dünyasında iyi bir oyun deneyimi yaşamak için deneme yanılma yapmanız gerekiyor.

Özellikle fantastik RPG ( rol yapma oyunları) oyunlar kategorisinde,  oyun içi ödemelere odaklanan ve iyi bir hikaye deneyimi sunamayan mobil oyunlar fazlasıyla piyasayı zaptetmiş bulunuyor.

Oyuncuyu kısıtlayan ve yönlendiren bu tür mobil oyunlar, ne yazık ki telefonda oyun keyfi yaşamamızı da engelliyor. Bu yüzden sizler için ücretsiz Android oyun tavsiyeleri listemizde,  fantastik RPG türünün en iyi oyunları yerine alternatif bir oyun listesi sunuyoruz.

RPG tarzı ücretsiz Android oyun tavsiyeleri

RPG oyunlar tarafında karşımıza çıkan bu karmaşa da, Diablo ve Baldur’s Gate tarzı zindan oyunlarını özleyen, görev odaklı ve zevk veren ücretsiz Android RPG oyun tavsiyeleri listesi ile karşınızdayız.

Frostborn – 4.0

Frostborn, son yıllarda çok popüler olan survival yani hayatta kalma oyunlarını, fantastik RPG ile bir araya getirmiş bir oyun. Oyuna ilk başladığınızda, fantastik RPG oyunlardan alışkın olduğumuz, karakter oluşturma ve isimlendirme ekranı karşımıza çıkıyor.

Doğrusu oyunun, karakteri oluşturmak için böyle bir ekran ile karşımıza gelmesi hoş bir detay. Ancak karakter için seçtiğimiz saç tipi, sakal tipi seçenekleri görmek için yakınlaşma imkanı tanınmıyor. Uzaktan karakterinize şekil vermeye çalışmak ise pek de oyuncuları mutlu edebilecek bir özellik değil.

ücretsiz android oyun, android oyun, android oyun tavsiyeleri, rpg oyun

Oyun, Viking temalı olarak düşünülmüş. Savaşçı, okçu ya da büyücü olarak oyuna başlıyorsunuz. Savaşçının ileri seviyelerde açılan özel bir silah saldırısı, okçunun ok saldırısı ve büyücünün de kendine has bir büyü saldırısı bulunuyor.

Savaşçı olarak başlamak, en azından oyunun başında zayıf düşmanlara karşı daha kolay ayakta kalmanızı sağlıyor. Zayıf dememize bakmayın, oyun bir seviyeden sonra karşınıza ciddi zor düşmanlar çıkarıyor.

RPG oyunlar, genelde görevler üzerine kurulmuş ve bunun üzerine ilerleyen oyunlardır. Frostborn oyununda da önce kasabanıza geliyor ve burayı geliştirmek için, kamp alanında keşfe çıkıyorsunuz.

ücretsiz android oyun, android oyun, android oyun tavsiyeleri, rpg oyun

 

Bu kamp alanı, biraz yıkık dökük de olsa evinizin bulunduğu yer. İlk gelişiminizi sağladığınız bu alan sayesinde, ilk verilen görevleri yapmanız ve bu alanda karşınıza çıkan zombi türü zayıf düşmanları yenmeniz gerekiyor.

İlk gerçek anlamda göreve çıkmak ve ciddi rakipler bulabilmek için evinizi tam olarak inşa etmek, kasabada belli başlı binaların yapımını sağlamak ve en azından seviye 3’e gelmeniz gerekiyor.

Uzun soluklu oynanabilecek oyunun diğer olumsuz yönü ise, premium hesaplar için daha kolay ilerleme imkanı tanıması. Buna karşın kendinizi geliştirip çevredeki ormanlık alanlar ve kasabalardan ganimet elde etmeniz de mümkün. Oyunu buradan indirebilirsiniz.
Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
29 gün önce

😖

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
29 gün önce

“Last day on earth” ü unutmamak lazım 🙂

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
29 gün önce

Marvelın yeni oynuda iyi

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
27 gün önce

Angry bird efsanesi nerede 😂

" Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 GeForce Now kullanıcılarına Türkiye müjdesi! GeForce Now kullanıcılarına Türkiye müjdesi!
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik