Okunma

Her Şeyi Yakın


15 Ocak 2009 Perşembe 08:57
Her Şeyi Yakın

Adından da anlaşılacağı üzere ücretsiz bir optik disk yakma yazılımı olan BurnAware Free 2.2.2, CD ve Blu-ray de dahil olmak üzere bilgisayarınızın optik sürücüsünün müsade ettiği her türlü formata veri yazabiliyor. Kolay kullanımlı bir arayüze sahip olan BurnAware Free, ISO imaj dosyası oluşturma, çoklu oturum diski yakma, otomatik denetleme gibi özelliklere sahip.

Yeni sürümünde klavye desteği, farklı renkte tuşlar ve çevirilerde güncellemeler içeren BurnAware Free yazılımını ücretsiz olarak buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : BurnAware
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Şeyi Yakın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Şeyi Yakın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Şeyi Yakın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "