Okunma

Ücretsiz Çoklu Ortam Araçları


21 Aralık 2010 Salı 18:30
Ücretsiz Çoklu Ortam Araçları

Winamp, Windows Media Player, GOM Player, VLC Player veya BSPlayer… Bu yazılımlar, PC tarihine altın harflerle işlenecek kadar başarılı ve kullanışlı olsalar da, kullanıcılar, haklı olarak daha fazlasını talep ediyor.

MP3’leri, TV dizilerini, filmleri ve onlarca farklı videoyu indirebilen ve bunları şık arabirimler ile yüksek görsellikle birleştiren sihirli yazılımların kapılarını, ShiftDelete.Net okuyucularına açıyoruz. 

 


Hepsi Bedava!

En önemli ve muhtemelen en çok seveceğiniz noktayı da atlamayalım: Sunduğumuz çoklu ortam araçlarının tamamı bedava. Yalnızca Cyberlink Power Cinema, 30 günlük kullanım sonrasında bazı fonksiyonlara ulaşımı ortadan kaldırıp, tüm yeteneklere erişim için ek ücret talep ediyor. Karşınızda, ücretsiz ve popüler çoklu ortam araçları:

JLC’s Internet TV

JLC Internet TV, binlerce ücretsiz TV kanalı arasında turlayıp, İnternet televizyonculuğunun en keyif verici ve seçkin örneklerini sunuyor. Kanalları oylamak veya diğer kullanıcıların oylarını inceleyip, iyinin en iyisini belirlemek mümkün.

Tüm Windows sistemleriyle uyumlu olan yazılım, otoritelerden yüksek puanlar kapmayı başarıyor. Araçtan faydalanmak isterseniz, bağlantıya tıklamanız kafi.

 

CyberLink PowerCinema

CyberLink Power Cinema, bilinen tüm video formatlarını desteklemekten fazlasını sunuyor ve PC’nize HD video kayıt yapıp, 1080p video izleme yeteneği kazandırıyor. Sunduğu becerilerle bilgisayarınızı çoklu ortam canavarına dönüştüren ve bunu tüm Windows işletim sistemleriyle uyumlu olarak başaran yapımı indirmek isterseniz, satırı tıklayıp yönergeleri izlemeniz yeterli.

 

,

Advanced TV Player

Advanced DVD Player, DVD’lerinizi, müzik CD’lerinizi yürütmekle yetinmeyip, DivX, MPEG, AVI, WMV, ASF, MP3, JPEG ve GIF dosya biçimlerine destek veriyor. Dahili eklentiler sayesinde filmleri izlemekle kalmıyor, hayal gücünüz doğrultusunda video klipler de yaratabiliyorsunuz.

Video karesi yakalama gibi yetenekler standart. Tüm Windows işletim sistemleriyle uyumlu, keyif veren yazılımı indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

MV2Player

MV2Player, onlarca farklı yabancı dile destek verdiği gibi, bünyesinde bulunan otomatik altyazı yerleştirme ve şarkı sözü bulma seçenekleri sayesinde, hem film hem de müzik severlerin, kendisinden hoşnut olmasını sağlıyor. Çift altyazı ve TTS destekleri de cabası oluyor. Yazılım, kare yakalama, video düzenleme gibi beceriler ile mükemmelliğe ulaşıyor ve bağlantıdan indirilebiliyor.

 

 

:: En beğendiğiniz çoklu ortam aracı nedir?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ücretsiz Çoklu Ortam Araçları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Çoklu Ortam Araçları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Çoklu Ortam Araçları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "