Okunma

Ücretsiz Ethical Hacking Kursu


02 Haziran 2009 Salı 06:46
Ücretsiz Ethical Hacking Kursu

Bilişim eğitimleri konusunda önemli hizmetler veren AcademyTech ile ShiftDelete.Net‘in ortaklaşa gerçekleştirdiği ankete forum üzerinden katılabiliyorsunuz.

Soru, oldukça basit; “Hangi eğitimi almak istiyorsunuz?“. Yapmanız gereken tek şey; ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz eğitimi seçmek ve konu hakkındaki düşüncelerinizi kısaca foruma yazmak.

Katılan Herkese Müthiş Ödül

Çekiliş ve kura olmadan, ankete katılan herkes, İstanbul‘daki AcademyTech eğitim merkezlerinde yarım gün Ethical Hacking eğitimini ücretsiz alacak ve konun uzmanları ile birebir görüşmeler yapabilecek.

Geleceğin mesleklerinden biri olan Ethical Hacking hakkında verilecek bu eğitimi, kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Ankete katılmak için
buraya tıklayın.

 
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Ücretsiz Ethical Hacking Kursu”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  t. 4rik takip

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Nerededir ve ne kadar ucret

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ufukunuzu açacak bir eğitim olacak.
  İstanbul’da olsaydım katılmayı isterdim.

" Ücretsiz Ethical Hacking Kursu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Ethical Hacking Kursu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Ethical Hacking Kursu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "