Okunma

Ücretsiz Ev Araçları


19 Aralık 2010 Pazar 13:00
Ücretsiz Ev Araçları

İnternet sahtekarlarının gözdesi, evinizde yaptığınız kredi kartı işlemleri sonucunda yazdığınız numaralar… Şifrelerinizi korumak zorundasınız ya da tamamen uç bir noktada yüzelim: Aşçısınız, yemek tariflerinizi özel bir programda, farklı başlıklarla saklamak istiyorsunuz ve belki de, harika bir yemek kitabı yayınlatacaksınız.

 

Faydadan Çok Zarara Dikkat!

Çocuklarınızı İnternet’in zararlarından korumak kötü bir fikir değil. Tüm bunları kolayca başarmanız mümkün: Yeter ki doğru araştırmayı yapın ve uygun araçları kullanın veya iyisi mi sadece makalemizi okuyun. Sanırız, yemek kitabı yazmak isteyen de, şifresini saklamak isteyen de aradığını bulacak. Karşınızda, “Ev Araçları” kategorisinin en popüler uygulamaları!

AllInOne Keylogger

İnternet bankacılığında, özellikle kredi kartı ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası (gerçi, maalesef herkes bu numarayı kolayca çözebiliyor) gibi detayları saklamak önemli. Zira, korsanların da elinde, siz teslim etmeden de yeterince veri var. Öyleyse siz de, tüm yazışmalarınızdaki, tüm önemli şifrelerinizi koruyun! Ne yazık ki, deneme sürümü 1 hafta kullanılabilen araç, sürenin bitmesinin ardından 70 dolar talep ediyor ve buradan indirilebiliyor.

 

Kids Activities Recordkeeping Express Edition

Kids Activities Recordkeeping Express Edition’un ismini çok fazla umursamayın zira sadece çocuklarınızın değil, ailenizin her ferdinin İnternet’te neler yaptığını öğrenmek olası. Yani, karşınızda bir nevi, Amerikavari dedektiflik aracı duruyor. Ücretsiz yazılımı indirmek için, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

Cook’n Recipe Organizer

Profesyonel bir aşçı veya maharetli bir ev hanımısınız… Yemek kitabı çıkarmak istiyorsunuz ya da sadece dostlarınızla paylaşabileceğiniz renkli bir katalog peşindesiniz. Cook’n Recipe Organizer, bünyesinde mevcut bulunan yüzlerce tarifin yanında, “Tatlı, balık, et, tavuk, egzotik” gibi başlıklara reçete ekleme yeteneği sunuyor. Ücretsiz aracı indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

:: Hobileriniz için özel bir yazılım kullanıyor musunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ücretsiz Ev Araçları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yemek tarif programi zaten lazimdi ne zamandir bakiyordum 😀

" Ücretsiz Ev Araçları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Ev Araçları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Ev Araçları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "