Okunma

Ücretsiz Sanal Bilgisayar


20 Eylül 2010 Pazartesi 09:30
Ücretsiz Sanal Bilgisayar

Son dönemlerde, yazılım firmaları sanal bilgisayar servislerini ön plana çıkartmaya başladı. Bir bilgisayar üzerinden birçok sanal makinenin oluşturulmasını sağlayan bu sistem sayesinde hem yerden tasarruf ediyorsunuz hem de olayın maddi yönleri hafifliyor.

Bu tarz hizmetler sunan firmalar, ürünlerinin avantajlarını sunmak için farklı reklam kampanyaları deniyor. Microsoft SQL Server 2008 Spatial Data‘ın özelliklerini tanıtmak için her kullanıcıya ücretsiz sanal bilgisayar tahsis etmeye başladı.

 

 

Ücretsiz Sanal Office

Firmanın hazırladığı web sitesine girerek, 3 saat için size tahsis edilmiş sanal bilgisayarı kullanabiliyorsunuz.

Bu süre zarfında, Microsoft‘a ait tüm programları da ücretsiz olarak test etmeniz mümkün. Sanal bilgisayarda Office programlarını da dilediğiniz gibi faydalanabiliyorsunuz. Microsoft’un bu hizmetinden faydalanmak için bu adrese tıklayabilirsiniz.

Sanal bilgisaya ActiveX gerektirdiği için sanal Internet Explorer tarayıcısında çalışıyor. Sistemi kullanmak için firewall’unuzu da kapatmanız gerekiyor.

::  Microsoft’un bu sanal bilgisayarını kullanacak mısınız?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172296-ucretsiz-sanal-bilgisayar.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ücretsiz Sanal Bilgisayar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Sanal Bilgisayar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Sanal Bilgisayar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "