Okunma

Sayfa Sayfa Windows


26 Aralık 2008 Cuma 13:00
Sayfa Sayfa Windows

Windows’ta sanal masaüstü açmanızı sağlayacak birçok program mevcut. Bunlardan biri de Windows Pager. Birden fazla sanal masaüstü açıp, aralarında kolaylıkla gezinme imkanı tanıyan Windows Pager, görev çubuğunda dört küçük simge oluşturarak, her masaüstünde neler döndüğünü gösteriyor. Kurulum gerektirmeyen program, tek bir işlem dosyasından oluşuyor. Diğer bir deyişle, Windows Pager’ı USB belleğinize atıp her PC’de kullanabilirsiniz. Sadece 585 KB boyutunda olan yazılımı buraya tıklayıp ücretsiz indirebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Windows Pager
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sayfa Sayfa Windows”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    aynı linuxteki gibi teşekkürler 🙂

" Sayfa Sayfa Windows konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sayfa Sayfa Windows ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sayfa Sayfa Windows ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "