Okunma

Ücretsiz Spotify Premium kullanma süresi uzatıldı


22 Ağustos 2019 Perşembe 14:45
Ücretsiz Spotify Premium kullanma süresi uzatıldı

Uzun zamandır hayatımızda olan Spotify, önemli bir pazarda mücadele ediyor. Apple Music ve YouTube Premium gibi rakipleri olan müzik dinleme platformu elini kuvvetlendirmek için ücretsiz deneme dönemini başlattı. Daha önce 30 gün olan ücretsiz Spotify Premium kullanma hakkı, 3 aya çıkarıldı. Yani 3 ay boyunca ücretsiz olarak Spotify Premium kullanmak mümkün. Ancak bunun bazı şartları var.

Ücretsiz Spotify Premium uzatıldı

50 milyon şarkı ve 450 bin podcast ile kullanıcıları bekleyen Spotify, ücretsiz kullanım süresini uzattı. Bundan sonra kullanıcılar ücretesiz Spotify Premium denemek istediklerinde kendilerine 3 ay sunulacak. İlk üç ay kullanıcılar hiçbir ücret ödemeyecek. Tabii bunun için kişinin ilk kez Spotify üyeliği alıyor olması gerekiyor.

Herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmayan yeni kampanya tüm dünyada geçerli. Kullanmak isteyenler, istedikleri zaman Premium üyelik paketlerine başvuru yapabiliyor. Bireysel ve Öğrenci paketleri bugünden itibaren, Aile paketi ise gelecek aylarda kullanıma hazır olacak.

Spotify Premium Bölümü Direktörü Alex Norström yeni kampanya hakkında açıklama yaptı.  Norström, “Premium paketin tüm özelliklerini deneyimlemenin zaman aldığını biliyoruz, tam da bu nedenle kullanıcılara, Premium’un sorunsuz müzik dinleme deneyiminden etkilenmeleri için ihtiyaçları olan zamanı sunuyoruz” dedi.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ücretsiz Spotify Premium kullanma süresi uzatıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Spotify Premium kullanma süresi uzatıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Spotify Premium kullanma süresi uzatıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "