Okunma

Ücretsiz Türkçe Strateji Oyunu


03 Nisan 2009 Cuma 18:56
Ücretsiz Türkçe Strateji Oyunu

Gerek tek kişilik, gerekse online ortamda ya da ağ üzerinden arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ücretsiz bir sıra tabanlı strateji oyunu olan The Battle for Wesnoth, fantastik teması ile özellikle Disciples ve Might and Magic gibi serileri özleyenler için ideal.

Altı ana birlikten, 200’ün üzerinde değişik birimi komuta edebileceğiniz oyunda, her birimin kendine özgü yetenekleri, büyü ve silahları bulunuyor. Türkçe dil desteği de bulunan, açık kaynaklı ve sadece 200 MB boyutundaki The Battle for Wesnoth oyununu Windows için buradan, uygun Linux dağıtımları için buradan, Mac OS X için ise buradan indirebilirsiniz.

:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : The Battle for Wesnoth
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ücretsiz Türkçe Strateji Oyunu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Türkçe Strateji Oyunu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Türkçe Strateji Oyunu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "