Okunma

Samsung’dan Ücretsiz Uygulama


20 Aralık 2010 Pazartesi 12:05
Samsung’dan Ücretsiz Uygulama

Akıllı telefonları tüketiciler için cazip yapan en büyük artıları sahip oldukları platformun uygulamara verdiği destek. Kullanıcılar cihazlarına daha fazla uygulama yüklüyerek kendilerine özel bir telefona sahip oluyor.

 

 

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Samsung bu ilgiden faydalanmak için yeni bir kampanya başlattı. Firmanın Wave 723 marka cihazlarında geçerli olan kampanyasında telefonun sahipleri 5.60 liralık özel bir uygulamaya ücretsiz olarak ulaşabilecek.

Firmanın Facebook sayfasında bulunan formu dolduran telefon sahipleri bu kampanyadan faydalanabilecek. Promosyonun bitiş tarihi ise 31 Ocak 2011

:: Samsung’un bu kampanyafasından faydalanmayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung’dan Ücretsiz Uygulama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’dan Ücretsiz Uygulama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’dan Ücretsiz Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "