Okunma

Ücretsiz Windows 8, Office 2013 Öğrenin


08 Temmuz 2014 Salı 20:00
Ücretsiz Windows 8, Office 2013 Öğrenin

Sahip olduğu Microsoft ürününden daha fazla fayda sağlamak isteyen bir son kullanıcı ya da kariyerinde daha emin adımlarla yürümek isteyen bir BT çalışanının Windows, Office, SQL Server veya Cloud gibi temel yazılımlar konusunda kendisini geliştirmesi şart. Şimdi tüm bu programların öğretici kitapları e-kitap formatında ve ücretsiz.

Microsoft’un MSDN blogunda Eric Ligman tarafından resmi olarak paylaşılan Microsoft e-kitapları arasında IT Profesyonelleri için Windows 8.1, SharePoint’i Keşfedin, Office 365’i Yakından Tanıyın gibi çok kıymetli bilgilerin yer aldığı rehber kitaplar bulunuyor.

İngilizce ama ücretsiz

Kitapların belki de tek eksik yani Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Ancak çoğu bilgisayar terimi evrensel bir kitleye hitap ettiği için, İngilizce konusunda sıkıntı yaşayacak okurların dahi bu kitaplardan faydalanabileceğini düşünüyoruz.

Microsoft Kıdemli Satış Mükemmellik Yöneticisi Eric Ligman tarafından yapılan açıklamaya göre adım adım uygulamaların, kaynak rehberlerin ve genel anlatımların yer aldığı 130’un üzerinde e-kitabı PDF, ePub ve MOBI formatlarında ayrı ayrı bu sayfada görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

:: Bu kitaplar size fayda sağladı mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Ücretsiz Windows 8, Office 2013 Öğrenin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ne siteymiş arkadaş telde internet yavaş zaten, 1 sayfası 15 mb olan sitemi olur hemde microsofta ait bir site insaf ya

  2. SDN Okuru dedi ki:

    arşive alalım işe yarar

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Ücretsiz ama ingilizce.

" Ücretsiz Windows 8, Office 2013 Öğrenin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Windows 8, Office 2013 Öğrenin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Windows 8, Office 2013 Öğrenin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "