Okunma

Windows Vista’ya Ücretsiz Firewall!


04 Ocak 2009 Pazar 17:08
Windows Vista’ya Ücretsiz Firewall!

Windows Vista’da yer alan gelen ve giden filtrelerini manüel olarak ayarlamak sıkıntı veriyorsa, Windows Vista Firewall Control‘ü deneyin. Uygulamalarınızdaki istenmeyen ağ giriş ve çıkışlarını engelleyen yazılım, uygulamaların internet erişimlerini de kontrol altına alarak, kişisel bilgilerinizin ne derecede ağ dışına çıkacağına sizin karar vermenizi sağlıyor.

IPv6 desteği bulunan ve Windows Güvenlik Merkezi‘ne konumlanan Vista Firewall Control programının 32 bit, 64 bit ya da portatif ve U3 sürümlerinin ücretsiz veya ekstra özellikler içeren ücretli sürümlerini buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Sphinx Software
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Vista’ya Ücretsiz Firewall! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Vista’ya Ücretsiz Firewall! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Vista’ya Ücretsiz Firewall! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "