Okunma

Üçüncü Nesle Uygun iPhone


12 Ocak 2008 Cumartesi 22:00
Üçüncü Nesle Uygun iPhone
Eldekilerin bitmesi mi beklenir yoksa "yemişim EDGE’i bana tri-ci verin" diye yakınan Avrupalı müşteriler mi bilinmez ama, üçüncü nesil GSM destekli iPhone hazır durumda. Diğer taraftan kafalardaki asıl soru, Steve Jobs’un önümüzdeki günlerde yapılacak olan Macworld fuarındaki konuşmasında bu ürünü duyurup duyurmayacağı. Şimdi pek fazla germeden iPhone’daki muhteşem yenilikleri (çoklu SMS göndermek gibi) anlatıp konuyu es geçeceği bekleniyor. Bakalım yeni iPhone’u ne zaman göreceğiz? Bizim memlekete kısa sürede gelmeyeceği belli de… Gerisini konuşabiliriz.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Üçüncü Nesle Uygun iPhone”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bir kaç nesil geçtikten sonra türkiyeye yeni nesil diye sokarlar.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    uçmuş bunlar

  3. SDN Okuru dedi ki:

    iPhone. 3 4 5 6. Nesildiye gider bu sony yok bunun

" Üçüncü Nesle Uygun iPhone konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Üçüncü Nesle Uygun iPhone ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Üçüncü Nesle Uygun iPhone ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "