Okunma

Ucuz Fermi’ler Ne Zaman?


26 Şubat 2010 Cuma 23:30
Ucuz Fermi’ler Ne Zaman?

NVIDIA’nın Mart ayında piyasaya çıkaracağı Fermi tabanlı GeForce GTX 480 ve GTX 470′in performansları kadar fiyatları da çok merak ediliyor.

Yurtdışındaki bir online alışveriş sitesinde ön siparişe çıkan GTX 480in fiyatı kesin olarak açıklanmış değil. Ancak beklentiler fiyatların yüksek olması yönünde.

Fermi mimarili ilk modeller 26 Mart’ta tanıtılacak

Yılın ortasında

Ekran kartı pazarında en büyük dilimin orta ve giriş seviyesi olduğunun bilincinde olan NVIDIA, üst seviye modellerini piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra, daha ucuz modellerini çıkarmayı hedefliyor.

NVIDIA CFO’su (Chief Financial Officer) David White, Fermi’nin öncelikle üst seviye GeForce ve Tesla kartlarında yer alacağını, yılın ortalarına doğru ise daha ucuz modellerin piyasaya çıkacağını belirtti.

White, ayrıca Fermi’nin profesyonel Quadro serisi ekran kartlarında yer alacağını da açıkladı.

:: Hangi sınıftaki ekran kartlarını tercih ediyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ucuz Fermi’ler Ne Zaman? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ucuz Fermi’ler Ne Zaman? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ucuz Fermi’ler Ne Zaman? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "