Okunma

Üflenerek Çalıştırılan Saat


17 Mayıs 2011 Salı 11:42
Üflenerek Çalıştırılan Saat

Teknoloji dünyası ve tasarım dünyası, her zaman el ele yürümeyi bilmiştir. Kullanılabilirliği ve tarzı bir araya getirmek ise her zaman kolay olmayabiliyor. Fakat bu sefer karşımıza çıkan tasarım bir hayli ilgi uyandırıcı: Üflenerek çalıştırılan bir saat!

Teknoloji Zahmetli Olabilir

Engadget’ın haberine göre, EOLE tarafından piyasaya sürülecek olan saat konsepti, tasarımcı Julien Moise imzasını taşıyor. Gücünü kullanıcının üfleyeceği havadan alan saat, görünüm olarak da hayli merak celbedici.

Saatin kaç olduğunu görmek istediğinizde yapmanız gereken şey, cihazın kadranına doğru üflemek. Bu sayede güç kazanan ürün size saatin kaç olduğunu gösteriyor. Kullanımı bir parça zahmetli olabilecek olan bu saat, aynı zamanda hava ölçümü ve alarm fonksiyonlarına da sahip.

:: Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBurçin Aygün

Teknoloji dünyası'nın amansız takipçisi olan Burçin bir yandan da oyun evreninden de uzak kalmıyor ve tüm haberleri sizler için araştırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Üflenerek Çalıştırılan Saat konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Üflenerek Çalıştırılan Saat ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Üflenerek Çalıştırılan Saat ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "