Okunma

UiPath’ten Tansu Yeğen’e önemli görev!


31 Ocak 2019 Perşembe 12:14
UiPath’ten Tansu Yeğen’e önemli görev!

TechInside‘ın haberine göre, yapay zeka ve robotik süreç otomasyonu üzerine çalışmalarını sürdüren yazılım şirketi UiPath Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen‘i Türkiye, Rusya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İsrail, Litvanya ve Ukrayna’nın bulunduğu 30 ülkeyi kapsayan bölgenin başına getirildi. Bu 30 ülkelik bölgenin merkezi İstanbul seçildi.

UiPath ile robotik işler çok daha hızlı ve hatasız gerçekleşiyor!

Kurumsal robotik süreç otomasyon pazarında çalışmalarına devam eden UiPath’in yazılım robotları kurumlara uyum sağlarken, çalışanların sıkıcı bulduğu işleri daha hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Bu sayede, kurumlarda verimlilik artarken aynı zamanda bilgi işlem bölümündeki görevler çok daha kolay gerçekleşmiş oluyor.

UiPath Türkiye

UiPath, Satış Başkanı Craig Bumpus, ‘‘Tansu Yeğen, 25 yılı aşan Türkiye ve Avrupa’daki teknoloji ve telekomünikasyon sektöründe lider şirketlerde edinmiş olduğu satış, strateji ve iş ortakları alanındaki derin tecrübesiyle, UiPath için bu göreve yönelik en doğru seçim oldu. Yeğen, çok kısa süre içinde, Türkiye’de gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı,
şirketimizin çok önem verdiği gelişen pazarlardaki büyüme faaliyetlerini üstlendi.” dedi.

UiPath faaliyetlerine başladıktan hemen sonra Türkiye ofisi, robotik süreç otomasyonunun sağladığı fayların bilinirliğini arttırmak amacıyla etkin çalışmalar gerçekleştirdi. Toplamda 200‘ün üzerinde müşterisi ve 50‘ye yakın iş ortaklığına imza attı. Tansu Yeğen, “UiPath olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha yakın destek olabilmek için,
yeni bir bölge içinde farklı ülkelere genişliyoruz.””

“UiPath, Romanya, Türkiye ve Rusya’daki faaliyetlerine daha da kuvvetli bir şekilde devam edecek. Birçok ülkedeki ekibimle birlikte yakın çalışarak, yapay zeka destekli yazılım robotlarımızla yeni bölgemiz içindeki özel ve devlet kurumlarına hızlanmaları, verimlilik kazancı, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetlerinin artışı için önemli katkılarda bulunacağız.” dedi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “UiPath’ten Tansu Yeğen’e önemli görev!”

  1. tolga dedi ki:

    bu adam devamli bos keseden sallayan bir insan, samsung muduruyken bize kabisu yasatti yok soyle olacak boyle olacak bixby turkce olacak yok note 7 magdurlari icin yuzde 50 indirim bir sonraki alimda yok oreo su tarihte geliyor hepsi palavra cikti

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Samsungtayken bir yanlışını gormediğim halde nedense isinamadigim müdürümdu yolu açık olsun. Yol gösterme ve topluluğa hitapta başarılı kendisi.

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    iyi gelişme

" UiPath’ten Tansu Yeğen’e önemli görev! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere UiPath’ten Tansu Yeğen’e önemli görev! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda UiPath’ten Tansu Yeğen’e önemli görev! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "