Okunma

Ovi Store Türkiye’de En Çok İndirilenler


23 Aralık 2010 Perşembe 15:16
Ovi Store Türkiye’de En Çok İndirilenler

Mobil sektörü ayağa kaldıran uygulamalar bir akıllı telefonun güncelliğini koruması için en büyük gereçlerden biri haline geldi. Tüm dünyanın dikkatini çeken uygulama sektörüne Türkler özellikle ilgi gösteriyor.

Nokia marka telefonlara özel uygulama mağazası olan OVI yılın bu son günlerinde kullanım rakamlarını açıklamaya başladı.

Davul Zurnayı Türkler Sevdi

 

 

Nokia’nın verilerine göre OVI mağazası bugün itibariyle 150 milyonuncu abonesini bünyesine kattı. Peki, OVI mağazasında Türk kullanıcılar en çok nelere dikkat ediyor?

Tüm dünyada OVI mağazasını en çok kullanan üçüncü ülke Türkiye. Kullanıcılar sistem de en çok, ‘davul zurna‘ adlı oyunu indirdi. Haber uygulamaları, bankacılık ve eğlence içerikli uygulamalar ise Türklerin en çok ilgisini çeken ürünler oldu.

:: OVI mağazasında en çok ilgisini çeken uygulama hangisi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ovi Store Türkiye’de En Çok İndirilenler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ovi Store Türkiye’de En Çok İndirilenler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ovi Store Türkiye’de En Çok İndirilenler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "