Okunma

Uluslararası İlan Şirketleri Sahibinden.com ile İstanbul’da


08 Kasım 2012 Perşembe 09:49
Uluslararası İlan Şirketleri Sahibinden.com ile İstanbul’da

Dünyanın önde gelen ilan yöneticilerini bir araya getiren ve International Classified Media Association (ICMA) tarafından İstanbul’da düzenlenen “Sosyal, Lokal, Mobil: İlan Stratejileri” Konferansı, sahibinden.com ev sahipliğinde 7-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş ile sahibinden.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Erşahin’in de konuşmacı olarak katılacağı konferans, sosyal, lokal ve mobil alanda iş geliştirme ve sosyalleşen dünyada şirketlerin de daha sağlam adımlarla ilerlemesiyle ilgili konulara yoğunlaşacak.

31 ülkeden, 70’e yakın şirketin katıldığı konferansın diğer ana konuşmacıları arasında Gary Gale, Brendan Kleinman ve Eero Korhoren gibi uzmanlar yer alıyor.

:: Sosyalleşen dünyada şirketlerin durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Uluslararası İlan Şirketleri Sahibinden.com ile İstanbul’da”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    k k t c yede şatışların başlamasını istiyoruz

" Uluslararası İlan Şirketleri Sahibinden.com ile İstanbul’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uluslararası İlan Şirketleri Sahibinden.com ile İstanbul’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uluslararası İlan Şirketleri Sahibinden.com ile İstanbul’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "