Okunma

Unbreakable Kimmy Schmidt yeni sezon için tarih verdi!


15 Şubat 2018 Perşembe 05:00
Unbreakable Kimmy Schmidt yeni sezon için tarih verdi!

İlk olarak 2015 yılında yayın hayatına başlayan Unbreakable Kimmy Schmidt‘in dördüncü sezonu için Netflix tarih verdi. Ülkemizde de bir çok kişi tarafından izlenen dizinin, ilk başta sadece 6 bölümü yayınlanacak.

Unbreakable Kimmy Schmidt dördüncü sezon ile yeniden ekranlarda olacak! 

Netflix’in, 30 Mayıs 2018 tarihinde yayınlayacağını açıkladığı dizinin ilk başta yalnızca 6 bölümü yayında olacak.

Ayrıca, dizinin oyuncularından, Jane Krakowski, Today programında yaptığı açıklamada bomba gibi bir sezonla geldiklerinin sinyallerini vererek, hayranlarını müjdeledi.

Üçüncü sezon olduğu gibi, yeni sezonunu Mayıs ayında başlayacak olan dizi, üç sezondur Emmy ödülleri için aday gösterilme başarısını yakalamasının yanı sıra, her yıl Üstün Komedi Dizisi‘ne (Outstanding Comedy Series) aday gösteriliyor.

Ancak sezonun ikinci yarısı için henüz tarih belirlenmemişken Netflix, 2018’den daha sonra başlayacağını açıkladı.

:: Dizinin yeni sezonunu izleyecek misiniz?
yazarEmre Kılıç

Teknolojik gelişmelere oldukça meraklı olan Emre, üniversite hayatına başlamasıyla birlikte teknoloji ve oyun gibi konularda SDN bünyesinde haber ve makaleler yazmaya başladı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Unbreakable Kimmy Schmidt yeni sezon için tarih verdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Unbreakable Kimmy Schmidt yeni sezon için tarih verdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Unbreakable Kimmy Schmidt yeni sezon için tarih verdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "