Okunma

Uncharted 2’nin İkinci Betası Yolda


11 Ağustos 2009 Salı 08:38
Uncharted 2’nin İkinci Betası Yolda

Naughty Dog‘un geliştirdiği Uncharted, piyasaya çıktığında büyük beğeni toplamıştı ve PlayStation’un en iyi yapımlarının arasına girmeyi başarmıştı. Devam oyunu olarak yapılan Uncharted 2: Among Thieves‘in çıkış tarihi daha önce 30 Eylül olarak belirlenmişti ama sonradan 23 Ekim’e ertelenmişti.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10562/t_uncharted2at_e309_snowb_v2.flv#

İçerisinde single player, multiplayer ve Co-Op modları da bulunan yapımın ikinci betasının çıkış tarihi ise 15 Eylül olarak belirlendi. Sadece PlayStation 3 platformu için piyasaya çıkacak olan Uncharted 2’de kahramanımızı üçüncü şahıs kamera açısıyla kontrol edebileceğiz. Oyunun dağıtımcılığını Sony Computer Entertainment yapacak.

:: Uncharted 2’nin beta testine katılmayı düşünüyor musunuz?

Yazan: Emre İliksiz
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uncharted 2’nin İkinci Betası Yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uncharted 2’nin İkinci Betası Yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uncharted 2’nin İkinci Betası Yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "