Okunma

Uncharted 3’ün Yapımı Tamamlandı mı?


25 Eylül 2011 Pazar 16:30
Uncharted 3’ün Yapımı Tamamlandı mı?

Naughty Dog firması tarafından PlayStation 3 platformuna özel olarak hazırlanan Uncharted 3: Drake’s Deception, dün internette dolaşan haberler nedeniyle tartışma konusu oldu. Resmi olmayan bir Facebook sayfasının yaptığı haber, Uncharted 3’ün yüzde yüz olarak hazır olduğunu iddia etti.

Ardından Naughty Dog ikinci başkanı Christophe Balestra, bu haberlerin doğru olmadığını ve oyunun henüz yüzde yüz olmadığını söyleyerek iddiaları yalanladı. Neye inanacaklarını şaşıran oyunun sevenleri ise gelen son bir haberle tekrar umutlandılar.

Zira Naughty Dog çalışanlarından biri, Twitter hesabından yazdığı mesajla, “Uncharted 3’ün tamamlandığı doğru. Artık sadece milyonlarca diske oyunun yazılması işlemi kaldı.” diyerek ortalığı iyice karıştırmış oldu.

Bakalım Naughty Dog, bu konuda bir açıklama yapacak mı?

:: Uncharted 3: Drake’s Deception’ı satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uncharted 3’ün Yapımı Tamamlandı mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uncharted 3’ün Yapımı Tamamlandı mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uncharted 3’ün Yapımı Tamamlandı mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "