Uncharted 4: Lost Treasures DLC Yayınlandı!


01 Temmuz 2016 Cuma 10:45
Uncharted 4: Lost Treasures DLC Yayınlandı!

Sony, Naught Dog tarafından PlayStation 4‘e özel olarak hazırlanan Uncharted 4‘ün çokluoyuncu moduna özel olarak Uncharted 4 Multiplayer: Lost Treasures ek paketini piyasaya sürdü.

Oyunun lansmanından sonra yayınlanan 1.3 GB boyutundaki ilk indirilebilir içerik olan DLC, çoklu oyuncu moduyla da oynanabilen ilk ücretsiz haritayı, yeni araçları ve yeni karakter görünümlerini içeriyor.

16-07/01/uncharted4-1467370279.jpg

Ücretsiz Harita ve Yeni Araçlar

Uncharted 4 için yayınlanan Uncharted 4 Multiplayer: Lost Treasure DLC paketi, ilk ücretsiz olarak sunulan haritayı, yeni oyun araçlarını ve karakter görünümlerini içeriyor. Gizli su yollarının (Sunken Ruins) yer aldığı harita, oyun için daha sonra çıkacak olan ek paketlerin hepsini destekleyecek.

Sunulan ek paket ile birlikte yeni içeriklerin yer aldığı oyun sandıkları satın alınabiliyor. Bu sandıkların arasında yeni P90 Long Gun ve oyundaki takım arkadaşlarınız yanına ışınlanmanızı sağlayan Indie Mystical rotası yer alıyor. Ayrıca sunulan yeni oyun araçları ile birlikte karakterler için oluşturulan yeni görünümlerde aktif hale getirilebiliyor.

70 Yeni Seviye

1.3 GB boyutundaki 1.08 eklentisi 70 yeni seviyeyi ve birçok iyileştirmeyi beraberinde getiriyor. Kalıntılardan sandıklara kadar birçok araç kazanılarak geçilebilen seviyeler, çokluoyuncu modundaki aksiyon hissinin artmasını sağlıyor. Uncharted 4 Multiplayer: Lost Treasures ek paketi ile birlikte gelen bir diğer özellik ise, her 5 seviyede bir, başka herhangi bir yöntemle elde edilemeyen özel görünümlere sahip olunabilmesi.

16-07/01/uncharted6-1467370312.jpg

Seviye atlamak için online maçları tamamlamak, puan ya da madalya kazanmak yeterli hale geliyor. Ayırca, yayınlanan Uncharted 4 Multiplayer: Lost Treasures eklentisi ile birlikte son derece rekabetçi bir bölüm olan Ranked Team Deathmatch Mode revizyonu da Naught Dog tarafından eksiksiz bir şekilde tamamlanmış durumda.

:: Uncharted 4 Multiplayer oynuyor musunuz?
yazarKorhan Süren

Bilgisayarla tanıştığı ilk günden bu yana video oyunlara ilgili olan Korhan, aynı zamanda film ve seyahat konularına da ilgili. Oyun incelemeleri yapmasının dışında amatör olarak bateri çalıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uncharted 4: Lost Treasures DLC Yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uncharted 4: Lost Treasures DLC Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uncharted 4: Lost Treasures DLC Yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik! iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik!
  2. 2 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor?
  3. 3 Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti! Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti!
  4. 4 iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır? iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır?
  5. 5 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
  6. 6 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  7. 7 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  8. 8 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  9. 9 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  10. 10 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?